Vastaa kyselyyn ja vaikuta Kehitysvammatuki 57 ry:n strategiaan 2022-2026

kyltti joka osoittaa eri suuntiin, taustalla auringonlasku
Uutiset -

Kehitysvammatuki 57 ry miettii tulevaisuuttaan sekä mahdollisia uusia suuntia ja sisältöjä toiminnan kehittämiseksi entistä paremmaksi. Tulevaa viisivuotis-strategiaa valmistellaan syyskokouksen hyväksyttäväksi.

Oletko yhdistyksen jäsen, toiminnan osallistuja, yhteistyökumppanimme tai muuten kiinnostunut yhdistyksemme kehittämisestä? Haluamme kuulla Sinun mielipiteesi strategiatyötä varten.

Vastaa 13.6. mennessä webropol-kyselyyn ja kerro näkemyksesi. Vastaaminen kestää noin 10-15 minuuttia.

Pääset vastaamaan tästä linkistä.

Jatkamme strategian muotoilua 17.8. järjestettävissä työpajoissa. Kyselyn lopussa voit ilmoittaa, oletko kiinnostunut tulemaan mukaan 1,5 h kestävään työpajaan. Työpajan osallistujat saavat kiitokseksi KeMuT-lipun ja -tuotteita.

 

Lisätietoja:

Mari Mononen
kehittämispäällikkö
050 339 3794